WARNING! Your version of Internet Explorer has known security issues and is too old to work with this website. You should upgrade Your web browser

Kontakta oss

Maila, ring eller besök oss!

Visa större karta


Floda Systemskylt AB
Byggvägen 3
443 61 Stenkullen

Tel. 0302-251 00
Fax 0302-251 01

E-post: info@systemskylt.se



Vi som arbetar på Floda Systemskylt.

VD / Försäljning

VD / Försäljning Fredrik Wenehult
Tel. 0302-251 03
fredrik@systemskylt.se


Ekonomi / Personal

Ekonomi / Personal Maria Niklasson
Tel. 0302-25102
maria@systemskylt.se

Ekonomi / Fakturor

Ekonomi / Fakturor Malin Karlsson
0302-251 07
malin@systemskylt.se


Ordermottagning

Ordermottagning Annelie Larsson
Tel. 0302-25105
annelie@systemskylt.se

Försäljning väst

Försäljning väst Torsten Pellmann
Tel. 0302-251 09
torsten@systemskylt.se

Försäljning Stockholm

Försäljning Stockholm Tord Wenehult
Tel. 0302-251 04
tord@systemskylt.se

Försäljning syd

Försäljning syd Monica Nordh
0734-330509
monica@systemskylt.se

Försäljning Stockholm

Försäljning Stockholm Karin Wendt

Försäljning väst

Försäljning väst Pernilla Wenehult
0722-517715
pw@systemskylt.se

Projektstöd

Projektstöd Henrik Svensson
Tel. 0302-251 14
henrik@systemskylt.se

Produktionsplanering

Produktionsplanering Niclas Broberg
Tel 0733-955129
niclas@systemskylt.se

Kundförslag / Korrektur

Kundförslag / Korrektur Pernilla Andersson
Tel 0302-251 11
pernilla@systemskylt.se

Ateljé

Ateljé Maria Gustafsson
Tel. 0768-78 19 55
maria.gustafsson@systemskylt.se

Ateljé

Ateljé Björn-Olof Larsson
beo@systemskylt.se

Ateljé

Ateljé Sofie Nyberg
sofie@systemskylt.se

Ateljé / Taktilt

Ateljé / Taktilt Marie Svensson
marie@systemskylt.se

Produktionschef

Produktionschef Oskar Johnson
0302-251 18
oskar@systemskylt.se

Montör

Montör Philip Lindblom
philip@systemskylt.se

Montör

Montör Asgeir Valgeirsson
Tel. 0721-777530
asgeir@systemskylt.se